Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Chci dostávat informace o novinkách, akcích a slevách.

 

 

 

∗∗ Teď, když jsme se naučili létat  v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na Zemi jako lidé. ∗∗

George Bernard Shaw

Zdroj: https://citaty.net/autori/george-bernard-shaw/
Teď když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na zemi jako lidé.“ — George Bernard Shaw

Zdroj: https://citaty.net/temata/zeme/
Teď když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na zemi jako lidé.“ — George Bernard Shaw

Zdroj: https://citaty.net/temata/zeme/
Teď když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na zemi jako lidé.“ — George Bernard Shaw

Zdroj: https://citaty.net/temata/zeme/

George Bernard Shaw

 

 

 

 

Jak žít?

No přece nezávadně!

 • nezávadně  pro sebe
 • nezávadně  pro děti
 • nezávadně  pro zaměstnance
 • nezávadně  pro obdarované
 • nezávadně  pro zvířecí miláčky
 • nezávadně  pro naši Zemi

 

 

 

 1. Úvod
 2. » Pijeme nezávadně
 3. Konvice s alkalickým filtrem

Konvice s alkalickým filtrem

modrá

jediná filtrační konvice v ČR se speciální filtrací tohoto druhu (zn. Naturgreen®), která vodu filtruje, alkalizuje, remineralizuje alkalizuje kyselo... celý popis
Dostupnost
na dotaz
Barva
Cena před slevou
1 100 Kč
Nejsme plátci DPH
999 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:113
Za puntíkem
 • jediná filtrační konvice v ČR se speciální filtrací tohoto druhu (zn. Naturgreen®), která vodu filtruje, alkalizuje, remineralizuje
 • alkalizuje kyselou vodu na zásaditou
 • odstraňuje chlor, pachuť, zápach, škodlivé látky, vodní kámen, rez, jemný písek, různý kal, jíl, uvolněné části usazenin z potrubí, těžké kovy
 • voda je po filtraci čistá a lahodná
 • kapacita objemu konvice 3,5 l
 • filtrační kapacita 2 l
 • digitální ukazatelživotnostifiltru ve víku konvice
 • materiál je bez BPA certifikovaný pro potravinářské účely, obal filtru je z polypropylenu
 • životnost filtru cca 300 l
 • filtr obsahuje aktivní rostlinnéuhlí, pryskyřicový měnič iontů, částice se záporným potenciálem, přírodní minerály
 • voda má negativní ORP a to až -100 mV, čímž dodává vodě antioxidačnívlastnosti - zpomaluje procesy stárnutí organismu
 • pH cca 8 - 9,5 - obvykle zvyšuje pH o dva a více stupně
 • voda se okamžitěa lépe vstřebává do organismu
 • z obyčejné kohoutkové vody získáte vodu velmi prospěšnou pro Vaše zdraví za cca 0,90 Kč/l
 • obsah balení: konvice, nádržka na filtraci vody, alkalický vodní filtr, víko, indikátor doby použitelnosti filtru
 • náš test: konečně máme ten pravý požitek z kvalitní kávy nebo čaje, voda má vynikající chuť a je absolutně bez zápachu. Po roce používání musíme uznat, že jsme nebyli významně nemocní. Rýmečka, virózka neměla šanci.

 

Kdo má čas, nechť si počte...

Rádi byste využívali k pití kohoutkovou vodu, ale už Vás nebaví pachuť a zápach chloru? Nezapomeňte, že každá tekutina, kterou vypijete, má přímývliv na Vaši energii, imunitu, kosti, činnost orgánů, metabolismus, mozek a jeho funkce, činnost srdce, kvalitu cév a funkci biliónů buněk. Co dnes vypijete, budete mít zítra v krvi. Vybírejte si pečlivě, co pijete.

Alkalická filtrační konvice zbavuje vodu od chloru a její pachuti či zápachu, nečistot a škodlivých látek jako je vodní kámen, rez, jemný písek, různý kal, jíl, uvolněné části usazenin v potrubí a další těžké kovy vyplavené z trubek, např. olovo, měď a jiné nečistoty. Nastavuje optimální hodnoty TDS (množství rozpuštěných solí ve vodě) se zachováním všech potřebným minerálů ve vodě.

 

Zkratka ORP je oxidačně redukční potenciál. Uvádí přítomnost oxidačních a redukčních látek v kapalině. Měří se v milivoltech mV.

Kladné ORP označuje, že kapalina je oxidační (např. slazené a alkoholické nápoje), záporné, že kapalina je redukční (čerstvá pomerančová šťáva, alkalická voda).

 

Ačkoliv máme vody v našich zeměpisných šířkách dostatek, než vám vyteče z kohoutku, uplyne dlouhou cestu. Dezinfikuje se chlorem, mohou v ní být rezidua hnojiv, vodní kámen, olovo, měď a další kovy vyplavené z trubek. Proto je vodu dobré i v našich zeměpisných šířkách před použitím přefiltrovat.

Další výhody filtrované vody:

neustále máte po ruce čerstvý zdroj čisté vody bez chloru, která stojí mnohem méně než drahé balené vody a také snížíte množství toxického odpadu vznikajícího používáním PET lahví v životním prostředí.

 

Náš test

O tom, že je lépší pít vodu bez chloru, nás nemusí nikdo přesvědčovat. Uvědomujeme si, že co do sebe dáme, to v těle máme.

Naše kohoutková voda je kvalitní, ale tvrdá a bohužel někdy velmi přechlorovaná. Studánková voda v okolí je vynikající, ale druhý den je nezávadná, bezpečně pitná pouze po převaření. Nikdo nemáme čas běhat každý den pro čerstvou vodu. Proto jsme hledali jinou alternativu. A našli!

Překvapilo nás, jak voda z této konvice je nádherně průzračná a svěží. Když jsme ji nalili do sklenice a porovnali s druhou sklenicí čerstvé studánkové vody, nenašli jsme rozdíl. Ani v chuti, ani v zápachu.

Testy od výrobce nás přesvědčili, že voda v konvici po přefiltrování je naprosto nezávadná.

Sedminásobný filtr si v prvních dnech používaní musel "sednout". Několikrát se stalo, že průtok vody byl velmi slabý. Stačilo filtr vyšroubovat, otočit a spodní stranu několikrát poklepat lžící  klepy klep.  Filtrační složky se tak posunuly a toto jsme opakovali, než byl průtok optimální.

S novým pitným režimem jsme začínali dle doporučení postupně, asi 1 l/den. Po první návštěvě toalety nás pobavilo, že moč je zbarvená do jasné žluté jantarové barvy a je mnohem čistší a bez zápachu, než v předchozích dnech. Živě jsme o této první změně diskutovali :-) a byl to důkaz, že nová voda "něco" dělá. Vzpomněli jsme si, že podobné zabarvení míváme na horách, kde je zřejmě přirozeně alkalická voda.

Po několika týdnech už pijeme pouze filtrovanou vodu, cítíme se dobře, máme pocit větší energie. Žádné negativní stavy nevnímáme ani u dětí.

Pro zachování čerstvosti vody máme konvice v chladných místnostech. V teplých měsících jim udělíme významné místo v lednicích.

 

O filtru

Alkalický patentovaný filtr Naturgreen je 7násobný kombinovaný vodní filtr, selektivně odstraní nebezpečné znečišťující látky z pitné vody. Navíc ale zachová vše zdravé, včetně minerálů a stopových prvků za pomoci iontoměničových granulátů a minerálních kuliček.

Složení filtru:

 1. vrstva jemná gáza pro mechanické odstranění usazenin
 2. vrstva kokosové skořápky a aktivní uhlí zbavuje vodu pachuti a zápachu a znečištění zemědělskými hnojivy a pesticidy
 3. vrstva pryskyřice odstraňuje vodní kámen a činí vodu měkkčí
 4. kuličky z přírodních minerálů zvyšují biologickou aktivitu vody, obohacují ji o mikroelementy a minerální látky a upravují pH vody
 5. keramické kuličky nabité zápornými ionty vytvářejí negativní ORP vody
 6. mikrofiltr odstraní nejjemnější škodlivé mikročástice
 7. jemnágáza odstraní rez a další nerozpustné látky a zbytky aktivního uhlí

 

Doporučení

Začněte s pitím alkalické vody postupně, aby si vaše tělo přivyklo jejím čistícím schopnostem. Voda je vhodná pro děti od 6 let, jestliže ji chcete podávat i mladším dětem, odsouhlaste si její užívání s pediatrem. Jestliže trpíte nějakým závažným onemocněním, je vhodné užívání alkalické vody konzultovat s Vaším lékařem. 

 

Zboží zařazeno v kategoriích

  

 

100% český e-obchod
 • záleží nám na tom, CO a od KOHO nakupujeme
 • podporujeme české výrobce
 • odvádíme poctivou práci
Platba a doprava
 • doprava od 69 Kč
 • od 1 500 Kč doprava zdarma
 • platba bankovním převodem, dobírkou, hotově
Kontakt

info@nezavadne.cz

tel.: +420 724 787 440

© 2023  Nezávadně.cz Všechna práva vyhrazena. Žádná část z těchto stránek nesmí být reprodukována žádným způsobem ani prostředkem bez písemného svolení Nezávadně.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz