Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Chci dostávat informace o novinkách, akcích a slevách.

 

 

 

∗∗ Teď, když jsme se naučili létat  v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na Zemi jako lidé. ∗∗

George Bernard Shaw

Zdroj: https://citaty.net/autori/george-bernard-shaw/
Teď když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na zemi jako lidé.“ — George Bernard Shaw

Zdroj: https://citaty.net/temata/zeme/
Teď když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na zemi jako lidé.“ — George Bernard Shaw

Zdroj: https://citaty.net/temata/zeme/
Teď když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na zemi jako lidé.“ — George Bernard Shaw

Zdroj: https://citaty.net/temata/zeme/

George Bernard Shaw

 

 

 

 

Jak žít?

No přece nezávadně!

 • nezávadně  pro sebe
 • nezávadně  pro děti
 • nezávadně  pro zaměstnance
 • nezávadně  pro obdarované
 • nezávadně  pro zvířecí miláčky
 • nezávadně  pro naši Zemi

 

 

 

 1. Úvod
 2. » Inspirace pro ženy
 3. Anionové vložky DENNÍ Gentle day

Anionové vložky DENNÍ Gentle day

nejvyšší kvalita, 10 ks/balíček

patentované funkční vložky Gentle Day® s anionovým páskem a certifikovanou bavlnou obsahují turmalínové krystaly délka 24 cm, pojme 150 ml! tekutiny,... celý popis
Dostupnost
na dotaz
Nejsme plátci DPH
96 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:138
 • Za puntíkem
 • Anionové vložky DENNÍ Gentle day
  Anionové vložky DENNÍ Gentle day
  na dotaz
  96 Kč
Za puntíkem
 • patentované funkční vložkyGentle Day® s anionovým páskem a certifikovanou bavlnou
 • obsahují turmalínové krystaly
 • délka 24 cm, pojme 150 ml! tekutiny, balení obsahuje 10 ks vložek
 • tenké, pružné, tvarově přizpůsobivé
 • bez plastu
 • spojují výhody Far-IR (infračervené světlo) a anionovou technologii
 • neobsahují chlór, formaldehyd, aromata, ani žádné jiné škodlivé látky, proto nemají žádné vedlejšíúčinky na Vaše zdraví
 • mají prvotřídní kvalitu a jsou vhodné i pro citlivou a alergickoupokožku
 • jediné ekologické a organické vložky s anionovým páskem obsahujícím turmalín, které mají patent (patent č. 200510076755)
 • jsou antibakteriální a protizánětlivé
 • obnovují přirozené pH pokožky
 • vycházejí z technologie čínské medicíny
 • velmi dobrá prodyšnost i během horkých dnů, znatelně snižujípocení
 • nevytváří a odstraňují nepříjemné pachy
 • ušetříte, při svých dnech použijete daleko méně kusů, než běžných vložek
 • regenerují (i po porodech) a rychle zlepšují nebo předcházejí zánětlivým onemocněním
 • vložku můžete používat delší čas – antibakteriální ochrana dokáže působit až 20 hodin
 • každá vložka je samostatnězabalená a nachází se ve sterilním a hermeticky uzavřeném balení
 • nejsou chemicky bělené
 • snižují pocit únavy a stres, jsou nezávadné
 • náštest - vyzkoušely jsme téměř všechny, které jsou na trhu a žádné nefungovaly tak perfektně, jak Gentle Day - už nechceme jiné. Další poznatky viz níže..
 • 100% ekologické, kompostovatelné

 

Kdo má čas, nechť si počte

 

Patentované vložky Gentle Day jsou novou generací oblíbených anionových (chemicky správně aniontových) vložek. Jsou obohacené o anionový pásek, který obsahuje turmalínový krystal. Ten dokáže vlivem Vašeho těla produkovat anionty (záporně nabité ionty kyslíku) a malé množství infračerveného světla (Far-IR), které je lidským okem neviditelné a využívá se při světelné terapii. Díky tomu se už nemusíte bát nepříjemných pachů a množení bakterií. Vložky mají výjimečné antibakteriální a protizánětlivé účinky.

 

Turmalínje polodrahokam. Má pouze pozitivní účinky. Je ochranným šamanským kamenem lásky, přátelství a dobré nálady, ochraňuje před strachem, smutkem a negativitou a zaručuje poklidný spánek. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad stresovými situacemi.

Pomáhá udržovat v rovnováze tělo i ducha a všechny čakry.

Pro jeho statický náboj se mu říká elektrický kámen, přitahuje mimo jiné i nečistoty.

Uvolňuje napětí a snižuje kyselost v krvi.

 

Anion (též aniont) je záporně nabitý iont. Záporný iont je atom nebo molekula, která má o jeden elektron navíc. Žádný živý organismus neumí žít bez aniontů. Zvýšený výskyt najdeme ve vzduchu po bouřce, u vodopádů, na horách, v lese. Účinky záporných iontů jsou prospěšné. V místech s vyšší koncentrací se cítíme dobře, zvyšuje se nám výkonnost, lépe se soustředíme, tělo je v lepší kondici psychické i fyzické, snadněji se nám dýchá, zažíváme hlubší a delší spánek. Proto špičkoví sportovci vyhledávají trénink na horách.

Anionty dokážou pozitivně ovlivňovat molekuly v našem těle, ničí viry i mikroby s kladně nabitými elektrony. Lidé žijící v horských oblastech nemívají nemocné vnitřní orgány a dožívají se vysokého věku.

Množství aniontů snižuje např. elektrosmog, chemikálie, plastové předměty, výfukové plyny, ale i potraviny obsahující umělé látky.

 

Díky těmto kladným schopnostem aniontů lze vložky využít i při jiných zdravotních potížích, např. hemeroidech, v šestinedělí, při infektu močových cest, po pobytu v bazénu, při aktivním sexuálním životě a také se dají použít pro hojení kožních problémů, bércových vředů, mykózách, oparech apod. Stačí vystřihnout anionový pásek, navlhčit, přiložit a upevnit na místo a nechat působit.

 

Vložky Gentle day absorbují 3-4 krát víc tekutiny a mnohem rychleji než klasické vložky. Zůstávají suché a nedráždí vaši pokožku. Měníte je podstatně méně a v konečném důsledku šetří Vaši peněženku.

Absorbující vrstvu vložky tvoří kukuřičný polymer, který absorbuje všechny tekutiny a přemění je na gel, aby se zabránilo jejich prosáknutí do nižších vrstev. Vy se tedy už víc nemusítebát protečení a budete dostatečně chráněná.

 

Póry, které vložky obsahují, umožňují vynikajícícirkulaci vzduchu. Volné částečky se okamžitě přemění na plyn a díky výborné průdušnosti spodních vrstev jsou ihned propouštěné ven. Dobrou propustnost vzduchu podporuje i to, že na upevňovací pásky používáme potravinářskélepidlo.

Vaše pokožka tak bude dokonalechráněná před teplem a vlhkem i během těch nejteplejších dní a Vy se nemusíte obávat zapaření či zápachu.

 

 

 

 

Náš test 

Ženská část našeho týmu vyzkoušela anionky i od jiných výrobců, ale shodly jsme se, že Gentle Day® mají nejlepšíkomfort a opravdu fungují. Dokonale se přizpůsobují a tvarují.

Zjistily jsme v horkých letních dnech, že je nám lépes nimi, než bez nich. Ikdyž jsme neměly své dny, používaly jsme pro lepší pocit intimky. Oba výrobky úžasně absorbují pot, zůstávají suché, pružné,  bez igelitového dušení a zápachu. Zvládly potlačit začínající zánět.

Navíc jsme měly dojem, že krvácivost je menší o 30-40% a která mívá bolestivou menstruaci, zaznamenala až o 50% zlepšení.

 

Noční vložky perfektně zvládly silnou menstruaci nejen v noci. Opět nám byl dopřán nepřerušovaný spánek.

 

Místo 3 - 4 ks běžných vložek nám stačila JEDNA anionka. Ve slabších dnech intimka. Tím jsme ušetřily a navíc získalyabsolutníkomfort, pocit bezpečí a posílily zdraví.

A vůbec, proč bychom měly, v této oblasti, na sobě šetřit? Zasloužíme si být v našich dnech kvalitně opečovávané.

 

Pozor, důležité upozornění: pokud si tyto anionky pořídíte a máte doma ještě nějaké staré zásoby jiných hygienických potřeb, rychle je dovyužívejte nebo je věnujte kamarádce, která Vás zrovna naštvala. Jak zkusíte jednou Gentle Day®, jiné už si nedáte.

 

Kompostování: doba rozkladu je cca 8 měsíců. Ale za nás: do kompostu nemusíme dávat všechno. Dost stačí, že se na skládkách nebudou povalovat desítky let, jak je tomu u běžných vložek.

 

O výrobci

Výrobce je malý litevský rodinný podnik. Hlavním cílem je představit na světovém trhu nejkvalitnějšíhygienicképrodukty, které zlepšují zdraví a pohodu žen.Společnost neustále rozšiřuje své sortimenty s ohledem na ekologii a zdravotní péči.

Kritičkou i poradkyní byla dcera majitelů, s jejíž pomocí vyvinuli speciální produkt pro dospívající ženy. Umožňují dívkám, aby úvod do ženství byl hladší a méněstresující.

Výrobce pravidelně navštěvuje a kontroluje technologii výroby v certifikovaných továrnách ve Španělsku, Litvě a Číně. Dohlíží, aby se používaly správné materiály a aby zaměstnanci byli spravedlivě odměněni za svou práci. Nesnaží se vyrobit nejlevnější produkt. Výrobce dokazuje, že lze vyrábětšetrně k přírodě i lidskému zdraví. Majitelé, jako rodina a podnikatelé, se snaží být lepší a očekávají to i od svých partnerů.

Věří, že malé věci mohou přinést velké změny.

Výrobky prodávají v pobaltských státech Litvě, Lotyšsku a Estonsku, na Ukrajině, v Bělorusku, Polsku, Irsku, na Slovensku, v Itálii, v USA, v Anglii.

 

Pokoukáníčko

 

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích

  

 

100% český e-obchod
 • záleží nám na tom, CO a od KOHO nakupujeme
 • podporujeme české výrobce
 • odvádíme poctivou práci
Platba a doprava
 • doprava od 69 Kč
 • od 1 500 Kč doprava zdarma
 • platba bankovním převodem, dobírkou, hotově
Kontakt

info@nezavadne.cz

tel.: +420 724 787 440

© 2023  Nezávadně.cz Všechna práva vyhrazena. Žádná část z těchto stránek nesmí být reprodukována žádným způsobem ani prostředkem bez písemného svolení Nezávadně.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz